Akademia Belfra

Akademia Belfra to nasz projekt non profit, skoncentrowany na podnoszeniu wiedzy studentów i kandydatów na studia, głównie dotyczącej jakości studiowania. Duża część materiałów dotyczy praktycznych porad na temat pisania prac dyplomowych -

Rodzice
Dużo uwagi przykładamy do działań komunikacyjnych kierowanych do rodziców. Dostarczamy im treści pomocnych w wychowywaniu i kształceniu dzieci oraz rozwoju osobistym. Radzimy jak radzić sobie z problemami wychowawczymi, jak wspierać dziecko zdolne i te z trudnościami w nauce. Przekazujemy praktyczne porady dotyczące wyboru ścieżek edukacji dla dzieci - wyboru szkoły ponadpodstawowej i kierunku studiów. Budujemy wizerunek naszych partnerów tak, aby komunikować ich aktywność do osób dorosłych, które same mają szerokie horyzonty i starają się zbudować je w swoich dzieciach. Przekazujemy dane na temat rynku korepetycji i kontakty do korepetytorów.
Nauczyciele
Nauczyciele są dla nas ważni jako osoby rozbudzające ciekawość świata i ukierunkowujące dzieci i młodzież na zdobywanie kolejnych szczebli edukacji. Dostarczamy nauczycielom informacje na temat zmian w systemie oświaty, statusu zawodu nauczyciela, Radzimy jak być lepszym nauczycielem, komentujemy sytuację oświatową i pomagamy doskonalić się kadrze pedagogicznej. Wskazujemy możliwości kształcenia na studiach kwalifikujących do uczenia w szkole, w tym na studiach podyplomowych. Nasze materiały są wykorzystywane przez wychowawców klas liceów i techników jako materiał pomocniczy podczas lekcji wychowawczych dotyczących wyboru kierunków studiów i uczelni.

UWAGA PLAGIAT: czym jest plagiat? jak unikać plagiatu? jakie są konsekwencje kupowania prac?

MAGMISIE - opinie ekspertów

Fakty i Mity, czyli jak naprawdę wygląda praca polskiego nauczyciela?