Jak działamy?

Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY to firma skoncentrowana na MARKETINGU WIEDZY

500 partnerów
Od 2000 roku zajmujemy się MARKETINGIEM WIEDZY wspierając z sukcesem realizację projektów związanych z wiedzą, głównie aktywnością dydaktyczną, naukową i biznesową, Zaufało nam już 500 partnerów - polskich i zagranicznych jednostek uczelnianych, przedsiębiorstw,i instytucji. Zobacz więcej…
6000 projektów
Zrealizowaliśmy z sukcesem ponad 6000 projektów pomagających w rozwoju różnych obszarów aktywności akademickiej, naukowej i biznesowej - wspierających rekrutację w Polsce i za granicą, rozwój nauki, współpracę nauki i biznesu, edukację i rozwój osobisty, Zobacz więcej…
4 mln odbiorców

Opieramy się na sile własnych mediów internetowych, precyzyjnie docierając do 4 000 000 użytkowników rocznie, generujących 15 000 000 reakcji. Prowadzimy ponad 30 portali i serwisów tematycznych oraz rozbudowaną aktywność w social mediach. Zobacz więcej…

50 narzędzi
Nasze rozwiązania proponujemy w oparciu o wcześniejszą analizę sytuacji, potrzeb i możliwości potencjalnego partnera oraz określenie celów. Korzystamy z ponad 50 precyzyjnych narzędzi internetowych wykorzystując marketing narracyjny (kontentowy), kontekstowy i interakcji. Zobacz więcej…

Nasi partnerzy

Szukający wiedzy
Wspieramy osoby szukające informacji na temat studiów w Polsce i za granicą, budowania ścieżek edukacji oraz kariery zawodowej, ciekawostek i relacji ze świata nauki, możliwości kontaktu między nauką, a biznesem, zmian w systemach szkolnictwa i szkolnictwa wyższe. Prowadzimy ponad 30 portali i serwisów tematycznych oraz rozbudowaną sieć social mediów i jesteśmy ważnym źródłem pozyskiwania wiarygodnej, merytorycznej wiedzy w Internecie.
Władze uczelni

Wspieramy uczelniane władze rektorskie i kanclerskie przy kreowaniu strategii rozwoju, świadcząc usługi consultingowe i szkoleniowe, takie jak audyt wizerunku zewnętrznego i wewnętrznego, kreowanie strategii komunikacji i dobór najbardziej efektywnych narzędzi marketingowych. Informujemy o zmianach i trendach w świecie akademickim oraz możliwościach współpracy międzysektorowej.

Władze wydziału

Wspieramy władze dziekańskie w budowaniu koncepcji promocji wydziału, zwiększaniu siły własnych aktywności marketingowych i dostarczaniu efektywnych narzędzi, w tym związanych z rekrutacją jakościową na określone kierunki i specjalności na studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie.

Marketing uczelni

Wspieramy działy promocji i rekrutacji oraz rzeczników prasowych w realizowaniu uczelnianej strategii promocji związanej z różnymi obszarami aktywności, takimi jak budowa wizerunku uczelnianego, promocja rekrutacji, popularyzacja nauki, współpraca z biznesem. Jestesmy partnerem strategicznym Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich "PRom".

Relacje międzynarodowe

Wspieramy uczelniane jednostki odpowiedzialne za umiędzynarodowienie studiów. Zajmujemy się promocją wśród kandydatów z zagranicy szukających informacji w języku angielskim, rosyjskim i ukraińskim. Docieramy do kandydatów gotowych na mobilność - zarówno w ramach Systemu Bolońskiego, jak i spoza Europy. Pomagamy w projektach Erasmus+.

Studia podyplomowe
Wspieramy kierowników studiów podyplomowych oraz szefów centrów kształcenia ustawicznego w docieraniu do kandydatów na studia podyplomowe oraz kreowaniu wizerunku podyplomowej oferty dydaktycznej i rozwoju relacji z partnerami biznesowymi “podyplomówek”.
Naukowcy
Wspieramy kierowników projektów badawczych w realizowanych projektach, w tym grantach realizowanych przez NCN, NCBiR oraz międzynarodowych projektach finansowanych przez fundusze unijne. Zajmujemy się popularyzacją nauki, budowaniem wizerunku naukowców oraz wspieraniem rozwoju ich kariery. Informujemy o zmianach w systemie nauki oraz możliwościach pozyskiwania środków na realizację celów badawczych.
Komercjalizacja
Wspieramy aktywność jednostek uczelnianych odpowiedzialnych za współpracę z biznesem, takich jak centra transferu technologii i biura . Pomagamy działom badań i rozwoju w przedsiębiorstwach przy rozwijaniu relacji ze światem akademickim. Zajmujemy się pomaganiem w rozwoju komercjalizacji efektów badań naukowych prowadzonych na uczelniach oraz w sferze biznesu.
Kariera zawodowa
Wspieramy uczelniane biura karier we wspieraniu rozwoju studentów i absolwentów. Pomagamy strukturom human resources oraz public relations w aktywności typu employer branding i CSR ukierunkowanych na obecnych i przyszłych studentów oraz młodych absolwentów uczelni. Informujemy o programach staży i praktyk studenckich.

Zespół

Karolina Lewandowska
Dyrektor operacyjny
Jest absolwentką Ochrony środowiska Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i Psychologii w biznesie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Twórcza, pracowita, konsekwentna, o dużym poczuciu humoru. Wolnych chwil ma niewiele, ale gdy już je znajdzie to czyta. Zwiedza kraje Wschodu – Białoruś, Estonię, Rumunię, Ukrainę… i pokazuje innym ich folklor oraz piękno.
Marek Florczyk
Dyrektor kreatywny
Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, „kopalnia doskonałych pomysłów”. Interesuje go kultura Dalekiego Wschodu, w szczególności Japonii i Tajlandii. Fascynują go najnowsze technologie internetowe, zagadnienia związane z SEO, Social Media i Web Usability. Miłośnik motoryzacji i sportu.
Hanna Sedlaczek
Kierownik działu finansowo-księgowego
Poznanianka, zodiakalny bliźniak, prawdziwa księgowa „z krwi i kości”. Lubi podróże małe i duże. Doskonali swoje umiejętności w pływaniu na desce z żaglem.
Sebastian Szczęsny
Menedżer projektu
Absolwent historii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, jak sam przyznaje „ma rozległe, aczkolwiek miejscami dość płytkie zainteresowania”. Od prozy SF, przez filozofię analityczną, filmy braci Cohen i piosenki Jacka Kaczmarskiego po praktykę wychowywania kilkuletniej dziewczynki. Zawodowo stara się kreatywnie przekładać na codzienność idee komunikacji 360 stopni.
Joanna Domżał
Specjalista ds. promocji
Absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. Niepoprawna optymistka, miłośniczka koni, Mazur i pizzy. Podobno „twardo stąpa po ziemi”. Profil psychologiczny: spokojna, rozważna, dobry słuchacz, nie wyraża opinii mogących kogoś skrzywdzić. Pewnie dlatego wyznaje zasadę: nie rób drugiemu – co tobie niemiłe. Wypoczywa najchętniej wśród przyrody, zimą lubi jeździć na nartach, latem można ją spotkać nad jeziorem.
Agnieszka Szewczyk
Specjalista ds. promocji
Wychodzi z założenia, że "wszystko zaczyna się od marzeń" i optymistycznie patrzy na świat. Od kilkunastu lat związana ze środowiskiem akademickim (gdzie pracowała prawie 14 lat) i nie potrafi się z nim rozstać. Interesuje się kulturą krajów arabskich. Uwielbia fotografować w szczególności swoją córkę i niesforną labradorkę.
Nataliia Slukhai
Redaktor portali
Pochodzi z Ukrainy. Od 2015 roku mieszka w Polsce. Jest studentką kierunku mediaworking w Collegium Da Vinci. Prowadzi bloga na YouTube i Instagramie. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, uwielbia nowe wyzwania, bo to właśnie dzięki nim jest w stanie się rozwijać i wciąż uczyć nowych rzeczy.
Mariusz Florczyk
Programista - administrator
Absolwent Politechniki Poznańskiej. Twórczy, zaskakujący, pracowity z niepowtarzalnym i zaskakującym poczuciem humoru. Jego zainteresowania są tak duże, że musiałby uruchomić osobny dział tematyczny aby przedstawić choćby ich zarys;)
Łukasz Taruć
Administrator Forum.Studia.net
Absolwent Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, rodowity torunianin, patriota lokalny. W wolnych chwilach uprawia futsal, pływa kajakiem. Fotografuje dla portalu sport24.pl. Uwielbia hokej na lodzie i żużel, wierny kibic TKH NESTA TORUŃ i UNIBAXU TORUŃ. Zainteresowania: współczesne problemy polityczne, sport, góry, wspinaczka.
Michał Januszewski
Belfer TV
Trener, metodyk e-learningu i kierownik projektów z zakresu PR i content marketingu. W Centrum EFEKTY realizuje się jako zaprzyjaźniony publicysta i twórca Akademii Belfra. Amator stolarstwa, życia na wsi i muzyki organowej.
Damian Nowicki
Redaktor portali internetowych
Absolwent Filozofii oraz Filmoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Z zawodu dziennikarz, po godzinach aspirujący reportażysta. Aktualnie student Polskiej Szkoły Reportażu w Warszawie. W przerwach od pracy czyta głównie literaturę faktu, słucha najczęściej post-rocka i bada czy kino superbohaterskie podzieli los westernów. W życiu szuka złotego środka między klasyką, a popkulturą.
Natalia Juszczak
Redaktor portali internetowych
Poznanianka, studiująca wietnamistykę na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Realistka z rozległymi zainteresowaniami zahaczającymi głównie o filozofię, psychologię, sztukę i oczywiście kulturę i języki Azji Wschodniej.