Marketing narracji

Jesteśmy pewni, że marketing narracji to obecnie najbardziej wartościowe narzędzie komunikacji marketingowej. Dobrze opowiedziana historia posiada znacznie większą moc, niż klasyczne, agresywne formy reklamy oparte o nachalną perswazję czy epatujące spektakularnym obrazem. Dlatego postawiliśmy na generowanie wartościowego kontentu tekstowego i wideo, który przyciąga zainteresowanie i angażuje odbiorców. Mamy własną, rozbudowaną redakcję oraz ekipę filmową realizującą materiały audiowizualne. Codziennie reaizujemy kolejne redakcyjne, eksperckie treści niekomercyjne stając się dla użytkowników naszych mediów wartościowym, wiarygodnym źródłem informacji. Dzięki temu możemy w sposób naturalny prezentować treści dotyczące naszych Partnerów budując ich wizerunek i realizując cele z różnych obszarów ich aktywności - rekrutacji na studia kandydatów z Polski i zagranicy, promocji nauki, współpracy z biznesem czy edukacji,

Marketing kontekstowy

Opowiadanie historii ma odpowiednią wartość, jeśli jest umiejscowiona w odpowiednim kontekście czyli umożliwia dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej. My opieramy się w marketingu kontekstowym na dwóch filarach - dobrym pozycjonowaniu SEO oraz czytelnym podziale merytorycznym portali, serwisów specjalistycznych i sekcji w naszych mediach internetowych wraz z narzędziami podpowiadania powiązanych treści. Obecnie prowadzimy ponad 20 międzynarodowych, ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych mediów internetowych, Ich wysokie pozycje w TOP10 wyszukiwarek takich jak Google czy YouTube umożliwia dotarcie do osób aktywnie szukających informacji merytorycznych związanych z wiedzą o poszczególnych obszarach aktywności naszych Partnerów. Podział kontekstowy naszych mediów internetowych pomaga użytkownikom w odnalezieniu interesujących ich treści i ścieżek narracyjnych. Jednocześnie umożliwia plasowanie w odpowiednim kontekście wątków narracyjnych realizowanych dla naszych Partnerów.

Marketing interakcji
Połączenie marketingu narracyjnego i kontekstowego umożliwia uzyskiwanie odpowiednich interakcji. Na podstawowym poziomie jest to ich zaangażowanie w odbiór treści - recepcja realizowanych przez nas materiałów tekstowych i video. Na kolejnym poziomie jest to konwersja - pogłębienie zainteresowania, wyrażane m.in. przejściami wyselekcjonowanych grup użytkowników na serwisy internetowe naszych Partnerów. Informacje uzyskiwane od nich wskazują, że jakość użytkowników pozyskiwanych za naszym pośrednictwem wyrażana ich zaangażowaniem w dalszą percepcję i aktywność (np. aplikowanie na studia) należy do najwyższych na rynku. Dużą rolę w budowanie przez nas aktywności w social mediach - prowadzimy ponad 30 ścieżek komunikacji - fanpejdży i grup na Facebooku i VKontakte, kanałów na YouTube. Zarządzamy także największym w Polsce forum internetowym dla studentów i kandydatów na studia. Dzięki temu poszerzamy zasięg dystrybucji naszych wątków narracyjnych i wspieramy własną aktywność social media prowadzoną przez naszych Partnerów.